2014 - Szimultán Sakkegyesület Győr --- www.hunsakk.hu

Szimultán
Sakk Szakosztálya
Széchenyi ESE
Sakkegyesület
Tartalomhoz ugrás

2014

Hírek
2014/12/19
Találkozás egy olimpiai bajnokkal


Zsófi és Gergő dr. Faragó Tamás olimpia bajnokkal és az olimpiai aranyéremmel

2014. szeptember 21.
NB2 - Breyer Gyula-csoport 2. forduló

UDSE-Győr - Géniusz SE Tata-Naszály
Győr, Rába Hotel, Árpád u. 34.
Győzött:
Döntetlen:

Vesztett:

2014. szeptember 7.
NB2 - Breyer Gyula-csoport 1. forduló

Törökbálinti TC - UDSE-Győr 5.5-6.5
Győzött: Finszter M., Tóth B., Balogh Sz., Papp I.,
Döntetlen: dr. Gyurkovics B., Nyéki B., Horváth L., Jr. Erdei L., dr. Papp G.,
Vesztett: Csuta Á., Dr. Bende E., Vasvári A.


A bajnokság állasa az 1. forduló után

Rank Team                        Gam. + = - Pts.
  1 Sárkány Diáksport Egyesület    1 1 0 0 8,0  
  2 Zoltek SE                      1 1 0 0 7,5  
  3 MAFC                           1 1 0 0 7,0  
  4 Hóbagoly                       1 1 0 0 6,5  
  5 UDSE-Győr                      1 1 0 0 6,5

  6 Zsámbéki  SBE                  1 1 0 0 6,5  
  7 Pestszentlőrinc MDSC           1 0 0 1 5,5  
  8 TTC Sakk                       1 0 0 1 5,5  
  9 Géniusz Tata-Naszály           1 0 0 1 5,5  
 10 Győri Széchényi ESE            1 0 0 1 5,0  
 11 TURUL SE                       1 0 0 1 4,5  
 12 SZTC                           1 0 0 1 4,0  


2014. április 27.
Az NB2 - Breyer-csoportjának 9. fordulójában KOMSZOL SE lejátszotta utolsó mérkőzését ezen a néven. A jövőben a csapatnév UDSE-Győr lesz.

Péti MTE - Győri KOMSZOL SE 1.5-10.5

Győzött: Finszter M., Nyéki B., dr. Bende E., Szabó L., Pram I., Horváth L., Csuta Á., Villányi L., Szalai K.,
Döntetlen: Tóth B.,
Vesztett: Demeter T.
dr. Papp Gábor kontumáltan nyert.

A bajnokság végeredménye
Rank Team                 1    2    3    4    5    6    7    8    9    10  Pts. MP
  1 Viadukt Biatorbágy   *   8,5  8,0  9,0  8,5  9,0  9,0  10,5 7,5  12,0 82,0 18
  2 SE Kisbér-Ászár-2   3,5   *   6,0  9,5  8,0  10,5 7,5  8,0  10,0 10,5 73,5 15
  3 Zsámbéki  SBE       4,0  6,0   *   5,5  7,0  5,5  9,5  9,0  10,5 7,5  64,5 11
  4 Győri  KOMSZOL SE   3,0  2,5  6,5   *   9,0  7,0  8,0  6,0  7,5  10,5 60,0 13
  5 TTC Sakk            3,5  4,0  5,0  3,0   *   8,5  8,0  9,0  9,5  9,0  59,5 10
  6 SZTC                3,0  1,5  6,5  5,0  3,5   *   7,0  6,5  6,0  9,5  48,5 9  
  7 Zoltek SE           3,0  4,5  2,5  4,0  4,0  5,0   *   5,5  7,5  7,0  43,0 4  
  8 TURUL SE            1,5  4,0  3,0  6,0  3,0  5,5  6,5   *   6,0  7,0  42,5 6  
  9 Győri Széchényi ESE 4,5  2,0  1,5  4,5  2,5  6,0  4,5  6,0   *   8,5  40,0 4  
 10 Péti MTE            0,0  1,5  4,5  1,5  3,0  2,5  5,0  5,0  3,5   *   26,5 0  


Egyéni teljesítmények
Bo.     Name                    Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts Gam.     % Rtg-O
 1     Gyurkovics Bence       2211 HUN X X X X X 0 X 1   4,0    8  50,0  2247
 2     Finszter Mate          2142 HUN 1 1 0 X 1 X 0 1 1 6,0    9  66,7  2142
 3     Demeter Tamas          2079 HUN 0 X   X 0 0 0 1 0 2,0    8  25,0  2083
 4     Nyeki Bence            1928 HUN X X 0 1 0 0 X   1 3,5    8  43,8  2055
 5     Bende Ede              2038 HUN 1 1 1 X 0 0 1 0 1 5,5    9  61,1  2021
 6     Szabo Laszlo           2044 HUN 0 1 0 0 X 1 X X 1 4,5    9  50,0  2004
 7     Papp Gabor Dr.         1906 HUN 1 0 0 1 X 0 X 1 + 5,0    9  55,6  1977
 8     Toth Balazs            1955 HUN 1 X 0 X X 0 0   X 3,0    8  37,5  1931
 9     Zalan Janos            1929 HUN     0             0,0    1   0,0  2024
10     Pram Imre              2032 HUN 1     1 1   1 1 1 6,0    6 100,0  1743
11     Horvath Laszlo         2000 HUN 1 0 X X 1 X 0 0 1 4,5    9  50,0  1789
12     Papp Andras            1869 HUN   0 -             0,0    2   0,0  1707
       Csuta Akos Koppany     1708 HUN 1 X 1 1 1 0 1 X 1 7,0    9  77,8  1522
       Villanyi Laszlo        1825 HUN 1   0 1 1 0 1 X 1 5,5    8  68,8  1450
       Szalai Krisztian       1689 HUN               X 1 1,5    2  75,0  1356
       Pap  Istvan               0 HUN   1       X   X   2,0    3  66,7  1521


TELJESÍTMÉNYEK    
1 Pram Imre
       TPR= 2543 6,0 pont 6 mérkőzésen
2 Finszter Mate
        2267 6,0 9
3
dr. Gyurkovics Bence  2247 4,0 8
4 Bende Ede
            2101 5,5 9
5 Nyeki Bence
          2012 3,5 8
6 Szabo Laszlo
         2004 4,5 9
7 Papp Gabor Dr.
       1977 5,0 9
8 Demeter Tamas
        1890 2,0 8
9 Toth Balazs
          1844 3,0 8
10 Horvath Laszlo
      1789 4,5 9
11 Csuta Akos Koppany
  1742 7,0 9
12 Villanyi Laszlo
     1591 5,5 8

Vissza a tartalomhoz