5 ország, 102 játékosa nevezett az idei villám bajnokságra.

2014/11/15
XIII. Király Kupa
Kapuvár

Négy 4 csoportban 91-en indultak az idei őszi Király Kupán. Gyerekcsapatunk bronzérmet, egyéniben Molnár Liza ezüst, Kelemen Zsófi bronzérmet szerzett a kategóriájában. A legtöbb HuRRa-értékszámot Tomasovszky Máté szerezte, 211-et!

A bronzérmes csapat: Molnár Liza, Kelemen Zsófi, Tóth Benjánin, Csehi Philip

2014-10-23
Ünnepi Sakk Verseny
Levél

Két csoportban 73 játékos nevezett a hagyományos levéli versenyre. Mindkét csapatunk ezüstérmet szerzett. Egyéniben Tóth Beni arany (U10 fiú), Töreky Zsombor ezüst (U12 fiú), Kelemen Zsófi bronzérmet (U10 lány) szerzett.

Az ezüstérmes U10-es csapat (Kelemen Zsófi, Tóth Beni, Vaszary Krisztián)

2014-10-11
XXXV. Szimultán Kupa
Győr

Két csoportban 31-en indultak az idény első Szimultán Kupáján a győri Kölcsey Ferenc Általános Iskolában.
Kategóriájában aranyérmet szerzett Csehi Philip, Kiss Tamás Pál, Tóth Benjámin és Vaszary Krisztián.

A B-csoport résztvevői az eredményhirdetés után

2014-09-26
IX. Sárrét Kupa
Tetétlen
Kilencedik alkalommal rendezték meg a sárréti kistelepülésen a nagy népszerűségnek örvendő 3 napos értékszámszerző versenyt.

Simon Zsófi és Molnár Liza

A verseny HONLAPJA

2014-09-13
Győr-Moson-Sopron Megye Nyílt Egyéni Rapid Sakk Bajnoksága Töltéstava

Töltéstaván 92 fő részvételével lezajlott az idei megyei Rapid Sakk Bajnokság.

ÉREMSZERZŐINK:
ARANY: Pál István (U10F),
EZÜST: Lendvai Olivér (U10F), Csuta Ákos (U20F), Nérai Kitti (U15L), Csuta Ákos (I. o.)
BRONZ: Kocsis Előd (U8F), Tóth Benjámin (U10F), Molnár Liza (U10L), Nérai Kitti (hölgyek),

Tóth Benjámin, Pál István és Lendvai Olivér.

Budapest, MEDOSZ Hotel
A SZEBEN-Hotel Medosz Sakkiskola által 6 csoportban rendezett versenyen, Molnár Liza a kisiskolás lány kategóriában ezüstérmet szerzett 7-ből 5 ponttal.

Pozsony

A pozsonyi Gyermek Grand Prix utolsó állomásán Csehi Philip képviselte az egyesületet. A 8 éves fiúk kategóriájában az 5. helyen végzett. 4,5 pontot szerzett, a 9 fordulós verseny 64 fős mezőnyében.

Budapest

Czipf-Koteczki Gergő, Molnár Liza és Csehi Philip.
A képről hiányzik Kelemen Zsófi!
A Munka Ünnepén megrendezett versenyen ismét a lányok szerepeltek jobban. Mindketten 4 pontot szereztek, a 70 fős B-csoportban.

EZÜST: Tringer Máté, Vaszary Tamás, Bakos Hunor, Molnár Liza, Goda Barnabás,
BRONZ: Csuta Ákos, Kelemen Zsófi, Vaszary Krisztián, Brandisz Dávid, Bertók Barnabás, Kövecses Máté, Nagy Lilla Jácinta.

Győrszentiván nagyobb térképen való megjelenítése

2014-04-05

III. Bartók Kupa
Győr MJV Nyílt Ovis Sakk Bajnoksága
Győr
A harmadik alkalommal megrendezett versenyre már Budapestről és Debrecenből is érkeztek játékosok.
A 7 fordulós versenyre 27-en neveztek.
A szimultánosok közül most a lányok vitték a prímet. Makó Fanni és Lendvai Emily megnyerték a kategórájukat. A verseny 100%-os teljesítménnyel Nusser Gergő nyerte.

Bartók ovi nagyobb térképen való megjelenítése

2014-03-22

XXXII. Szimultán Kupa
Zsebők Ottó Emlékverseny
Győr
A versennyel a 2011-ben elhunyt Zsebők Ottó tanár úr emlékének adózunk.

2014-03-16

Szlovák Gyerek Grand Prix
Dunajská Lužná

A Szlovák Gyerek GPX márciusi versenyén 9 játékosunk vett részt. Érmes helyen végzett kategóriájában Csehi Philip (U8 fiú-arany), Molnár Liza (U11 lány-ezüst) és Kelemen Zsófi (U11 lány-bronz).

Végeredmények:
  A-csoport    B-csoport

2014-02-22

XXXI. Szimultán Kupa
Győr
Az év első Szimultán Kupájának helyszíne a győri Czuczor Gergely Bencés Gimnázium.

Czuczor Gergely Gimnázium nagyobb térképen való megjelenítése

2014-01-25
GyMS megyei Amatőr Sakk Diákolimpia
Kapuvár

A 2 napos rendezvényen egyéniben csak a FIDE-értékszámmal nem redelkező diákok vehettek részt. A vasárnapi csapatversenyeken az értékszámmal rendelkező játékosok is képviselhették iskolájukat.

2014-01-18

Spektrum Chess - 3. verseny
Zsolna (Zilina)

A 7 fordulós, 2x15 perc játékidejű verseny először Pozsonyba lett meghirdetve, de a rendezők áthelyezték Zsolnára, ami 300 km-re van Győrtől. Emiatt csak Lendvai Olivér vállalta a megmérettetést. Olivér a 124 fős mezőnyben a 10. helyen végzett, a 11 éven aluli fiúk mezőnyében pedig ezüst érmet szerzett.
A rendezők készítettek róla egy hosszabb video összeállítást.